..:: Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej :: Aktualności / Najnowsze - Finał Internetowego Festiwalu Twórczości Dziecięcej WP ::..

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce Cookies.
Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej
17 VIII 2020

Finał Internetowego Festiwalu Twórczości Dziecięcej WP

  • pobierz pdf
  • drukuj
  • zmniejsz czcionkę
  • rozmiar pierwotny
  • powiększ czcionkę
W tym roku Festiwal Twórczości Dziecięcej WP zyskał w nazwie określenie Internetowy. A internauci swoimi głosami wybrali laureatów i wyróżnionych. Koncert finałowy odbył się 16 sierpnia w Klubie Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu.
zdjęcie - Finał Internetowego Festiwalu Twórczości Dziecięcej WP

 

Oto wyniki:

Soliści-wokaliści 7-12 lat

• Laureat I Nagrody Publiczności Emilia Mazur z Klubu Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu
• Laureat II Nagrody Publiczności Emilia Mamak z Klubu 1 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie
• Laureat III Nagrody Publiczności Emilia Dzięgielowska z Klubu 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich w Przemyślu
Wyróżnienia Publiczności
• Dagmara Kędzia z Klubu 3 Flotylli Okrętów w Gdyni
• Antonina Piotrowska z Klubu 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie
• Lena Figler z Klubu 11 Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu
• Zuzanna Kasztelan z Klubu 1 Pułku Saperów w Brzegu
• Faustyna Szydłowska z Klubu 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich w Przemyślu
• Hanna Marcinek z Klubu 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich w Przemyślu
• Aleksandra Bukowska z Klubu 11 Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu
• Natalia Weber z Klubu 3 Flotylli Okrętów w Gdyni.

Interpretacje 7-12 lat

• Laureat I Nagrody Publiczności Oliwier Mrowiński z Klubu 11 Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu
• Laureat II Nagrody Publiczności Maria Piór Klub 7 Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku
• Laureat III Nagrody Publiczności Hanna Skorupska z Klubu 7 Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku
Wyróżnienia Publiczności
• Mateusz Kwiatkowski z Klubu 7 Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku
• Emilia Bielecka z Klubu 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich w Przemyślu
• Jan Trąbiński z Klubu 1 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie.

Teatr Jednego Aktora 7-12 lat

• Laureat I Nagrody Publiczności Aleksandra Szraucner z Klubu Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu
• Laureat II Nagrody Publiczności Milena Wiącek z Klubu 1 Pułku Saperów w Brzegu
• Laureat III Nagrody Publiczności Julia Muzyczka z Klubu 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich w Przemyślu.

Interpretacje 13-16 lat

• Laureat I Nagrody Publiczności Maurycy Pękala z Klubu 11 Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu
• Laureat II Nagrody Publiczności Karol Moszczuk z Klubu 12 Dywizji Zmechanizowanej w Szczecinie
• Laureat III Nagrody Publiczności Alicja Wiącek z Klubu 1 Pułku Saperów w Brzegu
Wyróżnienia Publiczności
• Michał Ostrowski z Klubu 7 Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku
• Marcel Ulewicz z Klubu 19 Brygady Zmechanizowanej w Lublinie
• Mateusz Kania z Klubu 19 Brygady Zmechanizowanej w Lublinie.

Soliści-wokaliści 13-16 lat

• Laureat I Nagrody Publiczności Gabriela Tomaka z Klubu 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie
• Laureat II Nagrody Publiczności Oliwia Nowicka z Klubu 1 Pułk Saperów w Brzegu
• Laureat III Nagrody Publiczności Martyna Hawryluk z Klubu 11 Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu
Wyróżnienia Publiczności
• Zuzanna Jankowska z Klubu 4 Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu
• Nikola Grzegrzółka z Klubu 11 Dywizja Kawalerii Pancernej w Żaganiu
• Kamil Jaskulski z Klubu Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu
• Julia Mazurkiewicz z Klubu 1 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie
• Kinga Szarag z Klubu Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny Wschód w Elblągu
• Natalia Szostak z Klubu 11 Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu
• Lila Weber z Klubu 3 Flotylli Okrętów w Gdyni
• Gracjan Wojciechowski z Klubu 1 Pułku Saperów w Brzegu
• Zuzanna Zakowiecka z Klubu 1 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie
• Karolina Ziętek z Klubu 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim.

Teatr Jednego Aktora 13-16 lat

• Laureat I Nagrody Publiczności Maurycy Pękala z Klubu 11 Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu
• Laureat II Nagrody Publiczności Anna Fiałka z Klubu 1 Pułku Saperów w Brzegu
• Laureat III Nagrody Publiczności Zuzanna Szeląg z Klubu 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich w Przemyślu.

Blok Estradowy

• Laureat I Nagrody Publiczności Małe Róże z Klubu Marynarki Wojennej „Riwiera” w Gdyni
• Laureat II Nagrody Publiczności Zespół Żabka z Klubu Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu
• Laureat III Nagrody Publiczności Zespół taneczny 9 Pułku Rozpoznawczego w Lidzbarku Warmińskim.

#internetowyfestiwal 

 

  • publikuj na facebook
  • publikuj na tweeter
  • publikuj na google plus
Najnowsze - ostatnie wpisy
29 IX 2020
Kronika Wojska Polskiego 2019
Najnowszy tom Kroniki Wojska Polskiego już dostępny!
16 IX 2020
Wódz bez trwogi i skazy
Wystawa "Stanisław Żółkiewski 1547-1620. Wódz bez trwogi i skazy." przygotowana została z okazji Roku Stanisława Żółkiewskiego i 400. rocznicy śmierci hetmana ...
11 IX 2020
Wojskowe Centra Rekrutacji
Nowy etap kampanii Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej
11 IX 2020
MSPO Kielce 2020
Tegoroczne Targi MSPO w Kielcach za nami.